Logo Pracuj.pl

Młodszy Technik ds. Utrzymania Ruchu

Scanfil Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59

Mysłowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych
  • Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • Weryfikacja kart technicznych, dokumentacja technicznej urządzeń oraz instalacji
  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Zainteresowanie obszarem mechaniki, elektryki, automatyki, itp.
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia SEP G1 E
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza i umiejętności z zakresu czytania schematów elektrycznych, instrukcji, schematów pneumatycznych, itp.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Pakiet benefitów i pakiet socjalny (ZFŚS)
  • Wdrożenie do pracy, stabilność zatrudnienia i możliwości dalszego rozwoju
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie

Benefity

  • międzynarodowe projekty
  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina
  • dodatki stażowe i jubileuszowe
  • system premiowy
  • system Kaizen
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe
  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)
  • spotkania integracyjne
  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Rozpocznij z nami nową podróż!

Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy! Działamy razem i wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów. Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników.

Wierzymy, że firmy i ludzie potrzebują dobrze zaprojektowanych i zbudowanych produktów, wykonanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi, którzy je tworzą.

Nasza kultura pracy opiera się na czterech zasadach: Koncentracja na kliencie, Wspólne osiąganie celów, Proaktywne podejście, Zaangażowanie w działaniu.

Brzmi ciekawie? Dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Młodszy Technik ds. Utrzymania Ruchu, Brzezińska 59, Mysłowice