Logo Pracuj.pl

Młodszy Technik Elektronik

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.

Fordońska 248g

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • diagnoza i naprawa urządzeń telekomunikacyjnych,
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego w celu wykrycia usterek,
  • wymiana uszkodzonych komponentów,
  • przeprowadzenie testów po naprawach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/zawodowe elektroniczne lub dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki teoretycznej i praktycznej,
  • mile widziana będzie umiejętność diagnozy i naprawy elektroniki,
  • umiejętność lutowania,
  • umiejętność rozpoznawanie komponentów,
  • mile widziane będą uprawnienia do 1kV, IPC A-610 / IPC7711-21,
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do nauki nowych rzeczy,
  • praca na tym stanowisku odbywać się będzie w systemie dwuzmianowym: 6.00-14.00/14.00-22.00.

To oferujemy

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • DOSTĘP DO NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII
  • ROZWIJAMY SIĘ NA OKRĄGŁO: kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe, konkursy dla pracowników „Program Sugestii Pracowniczych”, klarowna ścieżka rozwoju w różnych obszarach stanowisk.
  • IVY NA SPORTOWO: dofinansowanie do kart Multisport, siłownia wraz z trenerem personalnymi sauna na terenie firmy, sekcja boksu, piłki nożnej, siatkówki, badmintona.
  • ZDROWIE TO PODSTAWA: prywatna opieka medyczna, konsultacje lekarskie na terenie firmy i bogato wyposażony gabinet lekarski, konsultacje psychologiczne, śniadania lub obiady za 3 zł.
  • STAWIAMY NA RODZINĘ: zabawa choinkowa, piknik dla rodzin, dofinansowanie urlopów, kolonii, wyprawki dla noworodków, bilety do kina.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • pikniki rodzinne

Jeżeli szukasz firmy, w której możesz zdobyć unikalne w skali kraju doświadczenie - zapraszamy!

Jeżeli lubisz nowe technologie – zapraszamy!

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej całości – zapraszamy!

Jeżeli cenisz sobie podejście work-life balance – zapraszamy!

Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz się z nimi zmierzyć – aplikuj!

Młodszy Technik Elektronik, Fordońska 248g, Bydgoszcz