Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Technik Obsługi Liniowej IFEC

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Thales jest światowym liderem w zakresie dostarczania systemów bezpieczeństwa dla transportu naziemnego, przestrzeni powietrznej, działalności obronnej oraz transakcji elektronicznych. W zakresie transportu kolejowego Thales jest jednym z czołowych dostawców systemów automatyki kolejowej i liderem we wdrażaniu ETCS zapewniając automatyzację sterowania ruchem pociągów przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa transportu, pasażerów i towarów. W Polsce Thales skutecznie wspiera rozwój sieci kolejowych jako lider w zakresie automatyki kolejowej oraz rozwija nowe obszary biznesu oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania dla wojska, branży lotniczej, transportu, telekomunikacji oraz sektora publicznego.

    Aktualnie w związku z realizacją przez Grupę Thales projektu serwisowania przenośnych urządzeń elektronicznych w samolotach B787 Thales Polska sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
    MŁODSZY TECHNIK OBSŁUGI LINIOWEJ IFEC
    (In-Flight Entertainment & Connectivity)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Celem stanowiska jest  obsługa techniczna i serwisowanie systemów i urządzeń elektronicznych IFEC (In-Flight Entertainment & Connectivity) zainstalowanych na pokładach samolotów Boeing 787-8/9 Dreamliner.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa techniczna samolotowych systemów rozrywki pokładowej;
    • Diagnozowanie usterek i rozwiązywanie potencjalnych problemów technicznych;
    • Konfigurowanie oraz aktualizacja oprogramowania IFEC na pokładach samolotów;
    • Prowadzenie dokumentacji z obsługi technicznej samolotowych urządzeń elektronicznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe – elektronika, mechatronika, informatyka, awionika lub pokrewne;
    • Wiedza na temat naprawy i serwisu systemów i urządzeń elektronicznych;
    • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze technicznej urządzeń elektronicznych na statkach powietrznych;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Prawo jazdy kat.B;
    • Dyspozycyjność (praca zmianowa) 5 dni pracy, 3 dni wolnego;
    • Zainteresowania oraz pasje związane z lotnictwem będą dodatkowymi atutami.

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przy ciekawym projekcie z obszaru IFEC;
    • Pakiet niezbędnych szkoleń z zakresu wymaganego do obsługi IFEC;
    • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny);
    • Możliwość pracy za granicą w stacjach obsługowych ATS Thales;
    • Przyjazną atmosferę i kontakt z międzynarodowym środowiskiem pracy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Thales Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie  przy ul. gen. Józefa Zajączka 9 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)“. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    bottom