Młodszy Technik Produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-28
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-12-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Widex jest jedną z wiodących na świecie firm z branży technologii cyfrowych aparatów słuchowych. Nasze aparaty słuchowe są sprzedawane w ponad 90 krajach na całym świecie. Pomagają one ludziom z ubytkiem słuchu komunikować się lepiej - coś, co jest niezwykle ważne dla jakości ich życia.

Kładziemy również duży nacisk na środowisko dzieci i młodzieży z wadą słuchu, ponieważ wiemy jak ważna jest wczesna interwencja dla ich rozwoju językowego.

W związku z bardzo dynamicznym tempem rozwoju Spółki Widex Regional Operation Center EMEA, zajmującej się produkcją i serwisem aparatów słuchowych, stworzyliśmy 6 nowych miejsc pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Wrocław
ul. Graniczna 8a (teren parku Prologis)

Ilość wolnych wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • Operacje poprodukcyjne w tym sortowanie i kontrola wizualna wyrobów.
  • Procesy związane z obróbką końcową wyrobów w tym ręczne prace wykończeniowe, znakowanie laserowe, montaż akcesoriów i elektroniki do aparatów słuchowych, lakierowanie.
  • Komputerowe modelowanie wkładek i obudów do aparatów słuchowych.
  • Przygotowanie i uruchamianie platform produkcyjnych.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie - technik protetyk, technik dentystyczny.
  • Zdolności manualne, talent do prac precyzyjnych, dokładność.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć samodoskonalenia i przyswajania nowej wiedzy.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji – mile widziane.
  • Umiejętność lutowania – mile widziane na stanowiskach związanych z montażem elektroniki.

Oferujemy:

  • Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Spółce.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania (okres próbny to kwoty pomiędzy 3000 brutto – 3400 brutto).
  • Podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego.
  • Kartę multisport.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się