Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Technik Serwisu

PrinttechO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Printtech (www.printtech.pl) posiadająca ugruntowaną pozycję w branży urządzeń opakowaniowych i poligraficznych poszukuje do swojego zespołu Młodszego Technika Serwisu.

Zakres obowiązków:

  • udział w instalacjach i rozruchach maszyn poligraficznych i opakowaniowych;
  • serwisowanie maszyn;
  • udział w diagnozowaniu usterek;
  • wykonywanie okresowych przeglądów oraz konserwacji urządzeń;
  • praca z dokumentacją techniczną;
  • częste wyjazdy służbowe związane z serwisem oraz instalacjami u klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki, mechaniki urządzeń, automatyki;
  • doświadczenie w naprawach, testach i serwisowaniu różnorodnych urządzeń;
  • znajomość zasad funkcjonowania urządzeń, zasad diagnostyki i naprawy sprzętu;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe);
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej, opakowaniowej lub utrzymaniu ruchu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię;
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne