Oferta pracy

Młodszy Technik Serwisu Urządzeń Medycznych

ZOETIS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa agencyjna
  • Młodszy specjalista (Junior)
Zoetis serves veterinarians, livestock producers and people who raise and care for farm and companion animals with sales of its products in more than 100 countries. Zoetis Polska Sp z o.o. was established after spin-off from Pfizer in 2013. We continued our veterinary division as well as established Financial Shared Services Center in Warsaw. For more information, visit www.zoetis.com.
Młodszy Technik Serwisu Urządzeń Medycznych Numer ref.: JR00007249

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie, serwisowanie sprzętu Vetscan wykorzystywanego do badań i analiz przesiewowych.

Obowiązki:

  • Serwis urządzeń Vetscan - pierwsza linia wsparcia w zakresie diagnozowania i naprawy sprzętu
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów: instalowanie, testowanie, szkolenie z obsługi sprzętu
  • Techniczne wsparcie działu sprzedaży
  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej
  • Współpraca międzynarodowa z innymi serewisantami Zoetis w Europie
  • Promowanie innowacyjnych rozwiązań firmy Zoetis w Polsce

Oczekujemy:

  • Wykształcenia w kierunku elektryk, elektro-monter, mechanik, automatyk-robotyk, elektronik
  • Minmalne roczne doświadczenie jako serwisant urządzeń daignostycznych wykorzystywanych w medycynie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (szkolenia w języku angielskim)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych zarówno w Polsce jaki innych krajów UE
  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Pakiet świadczeń socjalnych min: pakiet medyczny Medicover oraz Multisport
  • Samochód służbowy oraz telefon
  • Elastyczny czas pracy

Ogłoszenie archiwalne