Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Technik Serwisu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2016-12-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Widex jest jedną z wiodących na świecie firm z branży technologii cyfrowych aparatów słuchowych. Nasze aparaty słuchowe są sprzedawane w ponad 90 krajach na całym świecie. Pomagają one ludziom z ubytkiem słuchu komunikować się lepiej - coś, co jest niezwykle ważne dla jakości ich życia.

    Kładziemy również duży nacisk na środowisko dzieci i młodzieży z wadą słuchu, ponieważ wiemy jak ważna jest wczesna interwencja dla ich rozwoju językowego.

    W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Widex Regional Operation Center EMEA, zajmującej się produkcją i serwisem aparatów słuchowych, poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • naprawa aparatów słuchowych, ich osprzętu oraz innych urządzeń wspomagających słyszenie;
    • dobór potrzebnych części i działań, pozwalających skutecznie naprawić urządzenie;
    • lutowanie precyzyjne w technologii bezołowiowej.

    Wymagania:

    • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z elektroniką;
    • umiejętność lutowania – mile widziane;
    • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym;
    • zdolności manualne;
    • dobry słuch;
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Spółce;
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania (początkowy przedział to kwoty pomiędzy 3000 brutto – 3400 brutto);
    • podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika;
    • dofinansowanie do posiłków;
    • ubezpieczenie na życie;
    • prywatą opieka medyczna;
    • bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego.

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.