Oferta pracy

Młodszy technik sieci i przyłączy gazowych (m/k)

EWE energia Sp. z o.o.

  • Nowa Sól

    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku nauczymy Ciebie jak:

  • prowadzić prace eksploatacyjne oraz remontowo-konserwacyjne sieci i przyłączy gazowych

  • usuwać awarie i nieszczelności na gazociągach i urządzeniach gazowniczych

  • prowadzić prace związane z rozruchem nowowybudowanych obiektów systemu gazowniczego

  • przeprowadzać kontrole sieci i przyłączy gazowych

  • obsługiwać urządzenia do zdalnego przesyłu danych rozliczeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (najlepiej gazownicze, budowlane, instalacje sanitarne)

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • posiadasz doświadczenie w branży instalacyjnej, budowlanej

To oferujemy

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia na tym stanowisku

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowania

  • indywidualny plan rozwoju rozwijający Twoje umiejętności – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe, prywatną opiekę medyczną (LUXMED)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a w nim m.in.: dopłaty do wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, karty przedpłacone na Święta, karta Multisport

  • program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Brzmi interesująco?

Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.

Chętnie Cię poznamy!

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.