Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Technik Utrzymania Ruchu – Automatyk

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

    Do naszego zespołu w Dziale Utrzymania Ruchu w Grodzisku poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Technik Utrzymania Ruchu.

    Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Twoje zadania

    • Naprawa układów automatyki i mechaniki maszyn
    • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
    • Identyfikacja i realizacja czynności predykcyjnych

    Twój profil

    • Wykształcenie: min. techniczne, kierunkowe
    • Zainteresowanie tematyką diagnostyki i naprawy maszyn tj. układów elektrycznych, automatyki i systemów sterowania PLC, pneumatyki, układów próżniowych, hydrauliki i mechaniki
    • Podejście prewencyjne i predykcyjne do utrzymania maszyn w ruchu
    • Dbałość o bezpieczeństwo, porządek i pracę wg. obowiązujących standardów
    • Komunikatywność i rzetelność
    • Chęć poznawania i poszukiwania nowych rozwiązań
    • Otwartość na wiedzę i chęć do dzielenia się wiedzą
    • Świadomość i skupienie na celach działowych i produkcyjnych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia SEP G1E, G2E, G3E
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość systemu CMMS Maximo
    • Znajomość poniższych zagadnień w stopniu umożliwiającym samodzielną diagnostykę i naprawę maszyn: elektryka, automatyka i systemy sterowania PLC; pneumatyka, układy próżniowe i hydraulika; mechanika i budowa maszyn; rysunek techniczny i dokumentacja elektryczna, pneumatyczna, mechaniczna (w języku angielskim)

    Oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,
    • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa)
    • Dobrą atmosferę pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego (w ramach określonej ścieżki rozwoju)
    • Cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Danfoss Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, ul. Chrzanowska 5, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.