Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Technik Utrzymania Ruchu

BOWMAN INGREDIENTS (POLAND) SP. Z O. O.

5 3006 100 brutto / mies.
  • Ryszarda Chomicza 13a
    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ryszarda Chomicza 13a

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Bowman Ingredients jest wiodącym dostawcą panierek i marynat dla przemysłu spożywczego na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Stanowisko wiąże się z konserwacją, utrzymaniem i naprawami instalacji oraz urządzeń (zarówno prace elektrycznej, jak i mechaniczne).

Zadania:

- utrzymanie maszyn i instalacji produkcyjnych w ciągłej dostępności do pracy

- wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

- montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów pneumatycznych i elektrycznych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

- aktualne uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

- praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/elektryki

- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym - także w godzinach nocnych (od 22:00 do 6:00)

- chęć podjęcia stałej współpracy

- zmotywowane i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy

- możliwości rozwoju w nowoczesnej fabryce

- dodatek dla osób posiadających uprawnienia od obsługi wózków (UDT) - 300 zł brutto

- premię obecnościową - 300 zł brutto

- premię miesięczną - max. 5%

- prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie.

Ogłoszenie archiwalne