Oferta pracy

Młodszy Technik Utrzymania Ruchu

Cereal Partners Poland Toruń-PacificO firmie

  • Szosa Lubicka 38/58, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific

Szosa Lubicka 38/58

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań planowej obsługi technicznej oraz usuwania awarii w zakresie mechaniki urządzeń produkcyjnych

  • zgłaszanie potrzeb na części zamienne

  • analiza występujących awarii

  • zgłaszanie pomysłów usprawnień organizacyjnych i technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowany mechanik

  • minimum roczne doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawach maszyn produkcyjnych

  • umiejętność obsługi komputera (MS Outlook, Word, Excel)

  • rozwinięte kompetencje w zakresie: komunikacji, kreatywności, pracy zespołowej, zarządzania czasem, wielozadaniowości

Mile widziane

  • kwalifikacje energetyczne (Grupa 1 do 1 kV; Grupa 2; Grupa 3)

  • umiejętność spawania, obróbki skrawaniem

  • znajomość SAPa

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG

  • ambitne wyzwania zawodowe

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy i bogaty pakiet socjalny

  • nieograniczony dostęp do płatków i batoników w czasie pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • możliwość uzyskania uprawnień

Cereal Partners Worldwide (CPW) jest wiodącą międzynarodową spółką produkującą produkty śniadaniowe oraz płatki śniadaniowe Nestlé, w tym uwielbiane na całym świecie takie marki, jak NESQUIK®,FITNESS®, CHEERIOS® oraz CHOCAPIC®. Posiadając ponad 50 marek dostosowanych do potrzeb osób w różnym wieku i prowadzących różny styl życie staramy się sprawić, żeby śniadanie było jeszcze lepsze poprzez łatwą do przygotowania, smaczną i pożywną żywność pomagającą konsumentom rozpocząć swój dzień w najlepszy możliwy sposób.

Przewiń do profilu firmy

Jak możesz złożyć aplikację:

Mailowo za pomocą przycisku Aplikuj z nazwą stanowiska w tytule.

Osobiście na recepcji, ul. Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń.