Oferta pracy

Młodszy Technik

Lindström Sp. z o.o.O firmie

  • Marywilska 34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Lindström Sp. z o.o.

Marywilska 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja prac technicznych oraz prac konserwacyjnych zapobiegających uszkodzeniom urządzeń (w oparciu o dostępną dokumentację)

  • Analiza pracy maszyn, diagnozowanie awarii i usterek

  • Raportowanie uszkodzeń lub problemów w procesach

  • Przewidywanie i przeciwdziałanie ewentualnym następstwom uszkodzeń i usterek maszyn i części instalacji

  • Terminowe wykonywanie przeglądów i prac serwisowych

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne

  • Czyszczenie i utrzymanie maszyn

  • Współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektryka, automatyka itp.

  • Doświadczenie w pracy w utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

  • Praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki lub pneumatyki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

  • Inicjatywa, kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • PRZYJAZNE ŚRODOWISKO NASTAWIONE NA UCZENIE SIĘ I WSPÓŁPRACĘ, POZYTYWNĄ ENERGIĘ I DOBRĄ MOTYWACJĘ

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • karty przedpłacone

    • dofinansowanie wypoczynku

    Lindström to firma świadcząca usługi tekstylne, której celem jest ułatwienie życia naszym klientom w Europie i Azji. Dzięki ponad 170-letniemu doświadczeniu w branży tekstylnej oferujemy szeroką gamę usług, począwszy od odzieży roboczej, dywaników, tekstyliów restauracyjnych i hotelowych po czyściwa przemysłowe.

    W Lindström koncentrujemy się na ułatwianiu życia naszym klientom, wspierając ich we własnym rozwoju.

    Nasze łatwe w użyciu usługi tekstylne są opłacalnym i przyjaznym dla środowiska sposobem zaspokojenia potrzeb tekstylnych.

    Staramy się tworzyć wartość dla naszych klientów we wszystkim, co robimy, przy zachowaniu doskonałej obsługi klienta.

    Przewiń do profilu firmy