Młodszy Technik Wsparcia

Mars Polska sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sochaczew, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Młodszy specjalista (Junior)
Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Pomaga nam to dotrzeć do miliardów konsumentów i osiągać sprzedaż globalną na poziomie przekraczającym 35 mld dolarów.

W Polsce Mars działa od 1992 r i zatrudnia ponad 2800 Współpracowników w 4 głównych lokalizacjach, gdzie tworzymy i rozwijamy produkty marek znanych i lubianych na całym świecie. Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Realizacja zadań technicznych na poszczególnych urządzeniach, wynikających z aktywności innych zespołów (dział produkcji),
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i standaryzowanie czynności utrzymaniowo-obsługowych dla podnoszenia sprawności urządzeń w obszarze objętym programem Mars Supply Excellence,
  • Udział w planowaniu, organizowaniu i sprawnym przeprowadzaniu prac naprawczych i modyfikacji maszyn objętych programem Mars Supply Excellence,
  • Nadzorowanie prac serwisowych na urządzeniach objętych programem (współpraca z firmami kontraktorskimi wykonującymi prace serwisowe i przeglądowe),
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z wprowadzanymi modyfikacjami.

Oczekujemy:

  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Wykształcenia min. średniego technicznego elektrycznego, elektronicznego lub elektromechanicznego,
  • Umiejętności pracy z dokumentacją techniczną i produkcyjną,
  • Znajomości j. angielskiego – poziom komunikatywny,
  • Dodatkowy atutem będzie posiadanie aktualnych uprawnień wymaganych do obsługi powierzonego sprzętu,
  • Chęć zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie,
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
    • ubezpieczenie na życie,
    • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,
    • pakiet oszczędnościowy,
    • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie
    • możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel :)
Twoje jutro zaczyna się dziś. Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy