Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Technik Wsparcia Urządzeń Drukujących (K/M)

  • Gardno (pow. gryfiński), Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osoby, która stałaby się częścią naszego zespołu, który każdego dnia robi wszystko, by spełniać potrzeby tysięcy klientów. W tym celu nieustannie staramy się ulepszać i usprawniać nasz system. Liczymy, że w razie potrzeby będziesz gotowy nacisnąć pedał gazu, byśmy wspólnie dotarli do wyznaczonych celów. Wyprzedzamy o kilometry współczesne technologie transportu, dlatego też potrzebujemy właśnie Ciebie, byś pomógł nam osiągnąć jeszcze więcej! Witamy w świecie Zalando!

    Do naszej lokalizacji w Gardnie aktualnie poszukujemy:

    MŁODSZY TECHNIK WSPARCIA URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH (K/M)
    Miejsce pracy: Gardno
    nr.ref.: MTIT/02/09/2018

    Zadania na stanowisku

    • Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń drukujących;
    • Bieżące usuwanie awarii i usterek urządzeń drukujących;
    • Nadzór nad magazynem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych;
    • Nadzór nad dokumentacją napraw, prowadzenie rejestracji napraw, tworzenie raportów;
    • Instalacja nowych urządzeń, przenoszenie obecnych w ramach bieżących potrzeb;
    • Współpraca z partnerami w ramach dostaw i obsługi serwisowej;
    • Planowanie napraw prewencyjnych.

    Wymagania

    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • Znajomość obsługi urządzeń drukujących;
    • Pewne doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektronicznych;
    • Minimum średnie wykształcenie techniczne;
    • Łatwość komunikacji;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Czego możesz oczekiwać?

    Receptą na sukces Zalando jest: think big and act fast! Co zrobisz dzisiaj wpłynie na miliony klientów jutro. W Zalando, masz szansę na pracę dla najlepszej międzynarodowej firmy w dziedzinie mody online. Co jeszcze? Do zaoferowania mamy jeszcze więcej:

    • Umowę o pracę;
    • Atrakcyjny system nagród i benefitów;
    • Zespół ekspertów z całego świata, dzięki któremu rozwiniesz się osobiście
    • i zawodowo;
    • Międzynarodową kulturę organizacyjną, która bierze pod uwagę Twoje umiejętności;
    • Nie tylko pracujemy razem. Razem też się bawimy!
    Chcesz do nas dołączyć?
    Prześlij do nas aplikację za pomocą APLIKUJ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zalando Logistics Operations Polska sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zalando Logistics Operations Polska sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.