Młodszy technolog - absolwent technologii żywności i żywienia człowieka

Klient Pracuj.pl

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy opracowywaniu nowych receptur produktów,

  • Przygotowanie prób marketingowych,

  • Wysyłanie próbek surowców do badań w zewnętrznych laboratoriach,

  • Wsparcie technologicznego procesu produkcji,

  • Bieżące wprowadzanie zmian w recepturach,

  • Przygotowywanie raportów z prób produkcyjnych,

  • Ścisła współpraca z technologiem żywności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka,

  • Zaangażowanie, kreatywność,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego – zapewniamy pełne wdrożenie oraz szkolenia branżowe,

  • Pakiet socjalny