Oferta pracy

Młodszy Technolog ds. Badań i Rozwoju Produktu

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i nadzór rozwoju produktu od fazy koncepcji do wdrożenia (receptura + technologia)

  • Opracowywanie, wdrażanie i regularna kontrola receptur oraz specyfikacji wyrobu gotowego zgodnie z obowiązującym prawem i normami

  • Współuczestnictwo w procesach optymalizacji (modernizacja/modyfikacja urządzeń, receptur + technologii w bieżącej produkcji)

  • Sporządzanie dokumentacji systemów jakości HACCP i norm ISO dotyczących działu (instrukcje stanowiskowe, procedury)

  • Organizowanie paneli sensorycznych oraz czynności sprawozdawczych

  • Zbieranie i monitorowanie wszystkich szczegółów dotyczących weryfikacji surowców/produktu

  • Nadzór i kontrola podczas wdrożenia nowego lub modyfikowanego asortymentu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: technologia żywności, towaroznawstwo, biotechnologia

  • Znajomość systemów jakości obowiązujących w przemyśle spożywczym

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w ramach organizacji

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Program poleceń pracowniczych - poleć do pracy i zyskaj 2.000 PLN

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna w LuxMed - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe

  • Świąteczne świadczenia pieniężne

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • bonusy na święta

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na różnorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy