Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy technolog ds. kontroli jakości

Terravita Spółka z o.o.O firmie

Terravita Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 48

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyrobów na wszystkich etapach produkcji,

  • wykonywanie badań wyrobów gotowych, półproduktów, surowców oraz opakowań zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji surowców, planów badań i kontroli, instrukcji jakościowych, dokumentacji systemowej,

  • wykonywanie badań i analiz sensorycznych produktów i surowców,

  • przeprowadzanie badań przechowalniczych,

  • rozpatrywanie reklamacji jakościowych, prowadzenie rejestru niezgodności,

  • kontrola i weryfikacja procesów technologicznych,

  • współpraca i prowadzenie audytów u dostawców surowców i opakowań,

  • ścisła współpraca z działem R&D, produkcji oraz działem technicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, chemia )

  • znajomość technologii i procesów technologicznych w zakresie produkcji wyrobów cukierniczych - będzie atutem,

  • doświadczenie w pracy w laboratorium, umiejętności analityczne,

  • potwierdzona badaniem zewnętrznym wrażliwość sensoryczna – będzie atutem,

  • znajomość systemów jakości i bezpieczeństwa żywności,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,

  • sporadyczna gotowość pracy w systemie dwuzmianowym,

  • mile widziana znajomość technik badań mikrobiologicznych.

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w firmie o długoletniej tradycji.

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wsparcie we wdrożeniu do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy