Oferta pracy

Młodszy Technolog ds. Rozwoju Nowych Produktów

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu Lantmannen. Należymy do czołówki międzynarodowych producentów pieczywa świeżego i mrożonego z przeznaczeniem do gastronomii i sprzedaży detalicznej. Na rynku polskim działamy od początku lat dziewięćdziesiątych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach produkcyjnych gdzie wypiekane są produkty takich marek jak Schulstad i Schulstad Bakery Solutions.

Obecnie do naszego nowego zakładu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA

  • Wsparcie zespołu w wdrażaniu nowych produktów w tym: opracowywanie nowych konceptów produktów i ich receptur oraz planów wdrożenia do produkcji
  • Współpraca z innym jednostkami firmy jak: Operacje, Marketing, Sprzedaż, Zakupy, Kontroling czy Jakość w zakresie opracowywania nowych produktów
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji takiej jak: tworzone receptury, modele kosztowe
  • Kontrola i odpowiedzialność za jakość wyrobu gotowego przy pierwszych partiach produkcji nowego produktu
  • Udoskonalanie aktualnie stosowanych receptur czy technologii
  • Nadzór nad przestrzeganiem opracowanych obowiązujących i nowych receptur, norm produkcyjnych, oraz nad jakością pieczywa na każdym etapie produkcji

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia produkcji, technologia żywności lub pokrewne) absolwent, lub student ostatniego roku, dyspozycyjny w pełnym wymiarze etatu
  • Doświadczenie w działach firm produkujących pieczywo, produkty piekarnicze, dodatki piekarnicze lub podobne
  • Praktyczna znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją wyrobów piekarniczych, specyfiki eksploatacji urządzeń i linii technologicznych, metod i technik produkcji
  • Znajomość narzędzi optymalizacji procesu produkcyjnego, value engineering oraz filozofii i narzędzi LEAN - mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację
  • Otwartość na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania, kreatywność oraz nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy zespołowej i poczucia „ownershipu”
  • Wytrwałość w dążeniu do celu

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku) w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami na rynku polskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki
  • Lekcje języka angielskiego - dofinansowanie
  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

WYRÓŻNIA NAS

  • Praca zespołowa i stabilne środowisko pracy
  • Ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji

DODATKOWE INFO

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomoca przycisku aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Lantmannen Unibake Poland sp. z o.o. dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne