Oferta pracy

Młodszy technolog frezowania

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd technologii pod kątem kompletności i zgodności z wymaganiami bezpiecznej pracy

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej (zestawienia materiałowe, sekwencje operacji, instrukcje pracy, rysunki i modele techniczne)

  • Nadzór technologiczny nad wdrażaniem nowych części

  • Uczestnictwo w procesie ofertowym, przygotowywanie zapytań

  • Praca w systemie SAP i w programach CAD

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale technologicznym (również w postaci praktyk i staży) lub przy produkcji CNC

  • Znajomość procesu frezowania (mile widziane maszyny 4 i 5-osiowe ze sterowaniem Heidenhain)

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana znajomość systemów CAD/CAM

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność w pracy zespole

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy

  • Pracę u naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży lotniczej

  • Pracę w systemie 1-zmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatek wakacyjny

  • Możliwość przystąpienia do pakietów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy