Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy technolog

"IOC" sp. z o.o.O firmie

  • Polska 20
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"IOC" sp. z o.o.

Polska 20

Gdynia

IOC sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku oferując szereg rozwiązań i produktów dla branży kosmetycznej i spożywczej.

Jesteśmy specjalistami z długoletnim doświadczeniem w dziedzinach: biotechnologii, technologii produkcji, technologii żywności, biofizyki, kosmetologii, grafiki komputerowej, informatyki oraz marketingu i sprzedaży.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z wytwarzaniem suplementów diety oraz kosmetyków.

Współpracujemy na zasadzie realizacji całości projektu, bądź też realizujemy wybrane przez Klienta etapy, związane z wdrożeniem gotowego produktu na rynek polski lub zagraniczny.

więcej: https://producentkosmetykow.pl/o-nas/

Opis stanowiska:

  • tworzenie receptur kosmetyków pielęgnacyjnych
  • wytwarzanie próbek kosmetyków w laboratorium
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej oraz wstępnych wycen
  • obsługa sprzętu laboratoryjnego
  • ciągła nauka i uzupełnianie wiedzy oraz śledzenie trendów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie na tożsamym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju

Ogłoszenie archiwalne