Oferta pracy

Młodszy Technolog/Konstruktor

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – Pratt & Whitney Tubes – poszukujemy kandydata na stanowisko:

Numer ref.: MTK/EJ/09/NI

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie instrukcji wykonywania procesów
  • Uczestnictwo w procesie ofertacyjnym
  • Pomoc w opracowywaniu kompletnych procesów technologicznych wytwarzania części
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych na zakup nowych maszyn i urządzeń
  • Nadzór technologiczny nad wdrażaniem nowych części do produkcji
  • Analiza przyczyn powstawania braków, wyciąganie wniosków i podejmowanie działań korekcyjnych
  • Przygotowywanie modeli 3D w programie Catia
  • Zbieranie i wstępne przetwarzanie danych z kontroli statystycznej
  • Przegląd technologii pod kątem kompletności i zgodności z wymaganiami bezpiecznej pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe lub stażowe na analogicznym stanowisku
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem (m.in. toczenia, frezowania, szlifowania itp.)
  • Znajomość oprogramowania CAD, w szczególności Catia
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność w pracy zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w Niepołomicach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy z branży lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w systemie zmianowym (2 zmiany)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy