Logo Pracuj.pl

Młodszy Technolog - Konstruktor

SILMA TOOLS Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie detali
  • Modyfikacja istniejących detali
  • Sporządzanie wycen i opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem
  • Weryfikacja poprawności wykonania produktów
  • Kontakt z krajowymi i zagranicznymi klientami

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania CAD (najlepiej Solidworks)
  • Znajomość j. angielskiego - mile widziana
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość technologii obróbki metali
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność na zajmowanym stanowisku
  • Praca z zespołem

To oferujemy

  • Duże perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dodatkowe świadczenie - karta Benefit

O nas

Silma Tools Sp. z o.o. posiada blisko 40-letnie doświadczeniem w szeroko pojętej obróbce metalu, obsługuje największe fabryki w Polsce świadcząc dla nich usługi związane z wykonaniem, naprawą oraz regeneracją metalowych narzędzi, detali, urządzeń oraz części niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.

Oferuje kompleksową obsługę fabryk począwszy od doradztwa konstrukcyjno-projektowego, poprzez wykonanie i instalację, posiada bogaty park maszynowy składający się z maszyn tradycyjnych oraz CNC pozwalający wykonywać praktycznie każdy rodzaj obróbki.

Młodszy Technolog - Konstruktor, Sosnowiec