Logo Pracuj.pl

Młodszy Technolog / Konstruktor

Plasticon Poland S.A.O firmie

Plasticon Poland S.A.

Marii Skłodowskiej-Curie 59

Mokre

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe opracowanie dokumentacji technicznej (rysunki techniczne, listy części, modele przestrzenne) dla celów produkcyjnych,
  • Tworzenie list materiałowych dla potrzeb zaopatrzenia,
  • Proponowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych,
  • Kontakt z klientem w sprawach technicznych,
  • Organizacja i optymalizacja funkcjonujących procesów technologicznych,
  • Kalkulowanie czasu i ekonomiczności wykonywania operacji produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • Znajomość MS Office,
  • Dobra znajomość programów AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Świadczenie wczasowe
  • Własne centrum szkoleniowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Przyjazna i partnerska atmosfera pracy
  • Pożyczki remontowe z ZFŚS
  • Karta medyczna
  • Dofinansowanie posiłków
  • Możliwość przystąpienia do programu emerytalnego PPE Pogodna Przyszłość

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku

Plasticon Poland S.A. z siedzibą w Toruniu należy do czołowych producentów wyrobów przemysłowych z TWS (tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym). Podstawowy asortyment produkcji to zbiorniki, aparatura i rurociągi do cieczy i gazów chemicznie agresywnych. Wyroby te stosowane są m.in. w przemyśle chemicznym, energetycznym, w ochronie środowiska oraz gospodarce wodno-ściekowej.

Plasticon Poland S.A należy do grupy Plasticon Composites z siedzibą w Niemczech.

Dowiedz się więcej o Pracodawcy:

Młodszy Technolog / Konstruktor, Marii Skłodowskiej-Curie 59, Mokre, Toruń