Oferta pracy

Młodszy Technolog

HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad bieżącymi procesami gięcia/polerowania profili aluminiowych,

  • ustawianie linii technologicznych do obróbki profili aluminiowych,

  • programowanie i modyfikacja programów obrabiarek oraz robotów przemysłowych,

  • dbanie o prawidłowy dobór narzędzi do maszyn,

  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,

  • współpraca z działem Utrzymania Ruchu w zakresie nadzoru stanu technicznego maszyn,

  • wparcie techniczne operatorów produkcji,

  • współpraca z zespołem inżynierów produkcji,

  • zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy z maszynami CNC bądź robotami przemysłowymi,

  • posiadania podstawowej wiedzy z zakresu metrologii warsztatowej,

  • chęci uczenia się i samodzielności,

  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • gotowości do pracy 3-zmianowej.

To oferujemy

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę,

  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji,

  • udział w ciekawych szkoleniach zewnętrznych,

  • pakiet świadczeń socjalnych (karty podarunkowe, system kafeteryjny, dofinansowanie do wypoczynku, darmowa opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma Hydro Extrusion Poland to czołowy producent profili aluminiowych w Polsce. Oferujemy innowacyjne produkty i innowacyjne rozwiązania opierając się na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań naszych Klientów.

Dlatego poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i zmian, sięgają po nowoczesne pomysły, lubią pracować zespołowo, chcą rozwijać swój potencjał, uczyć się od najlepszych i kształtować swoją karierę.

Przewiń do profilu firmy