Oferta pracy

Młodszy Technolog

UNITOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Andrzeja Struga 61

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Dziale Technologii.

  • Przygotowywanie instrukcji produkcyjnych, specyfikacji wyrobów, instrukcji technologicznych.

  • Wypełnianie dokumentacji klientów.

  • Projektowanie nowych produktów i procesów technologicznych.

  • Nadzorowanie i przeprowadzanie prób technologicznych.

  • Opracowywanie etykiet wyrobów gotowych.

  • Dobór i zatwierdzanie nowych surowców, opakowań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, chemia spożywcza i pokrewne.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (przygotowywanie dokumentacji dwujęzycznej).

  • Znajomość standardów jakościowych w przemyśle spożywczym.

  • Zaangażowanie w realizację zadań.

  • Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa + premia kwartalna;

  • Programy motywacyjne;

  • Program Poleceń Pracowniczych - 1000 zł za każdą przyjętą osobę;

  • Program Zgłaszania Pomysłów - nagrody za usprawnienia;

  • Szkolenia oraz udział w projektach rozwojowych;

  • Kultura organizacyjna nastawiona na ludzi;

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i ubezpieczenie grupowe (wczasy pod gruszą, wypoczynek dla dzieci);

  • Parking dla Pracowników firmy;

  • Zniżki w Sklepie Firmowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

UNITOP sp. z o.o. to firma z ponad 75-letnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Jest jednym z największych producentów chałwy i sezamków w Polsce, a także jednym z największych producentów i eksporterów sezamków w Europie. Aktualnie poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy