Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Technolog

AUTOPART

AUTOPART

aleja Kwiatkowskiego 2A

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac związanych z procesami technologicznymi;

  • Dbanie o aktualizację instrukcji technologicznych dla gniazd produkcyjnych;

  • Wykonanie schematów: procesów produkcji, schematów przepływu materiałów i komponentów;

  • Wykonanie planów kontroli procesu;

  • Sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej;

  • Optymalizacja procesów i metod produkcyjnych;

  • Ustawianie i kontrola parametrów maszyn i urządzeń;

  • Analiza problemów produkcyjnych;

  • Prowadzenie programów/ projektów usprawnieniowych;

  • Czynne uczestniczenie w procesie doskonalenia technologii produkcji akumulatorów;

  • Konsultowanie warunków technologicznych wykonywanych wyrobów.

  • Zadania we wstępnym okresie (około 2 lata) będą realizowane i oceniane przy wsparciu doświadczonego technologa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, rozpoczęte studia wyższe techniczne lub deklaracja podjęcia w roku zatrudnienia

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • obsługa programów komputerowych: min. Microsoft Office (mile widziana znajomość AutoCAD);

  • podstawowa znajomość metodyk wykorzystywanych w produkcji (np. Lean Manufacturing, Kaizen, Kanban, Six Sigma);

  • podstawowe umiejętności tworzenia dokumentacji technologicznej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju potencjału osobistego i zawodowego

  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

AUTOPART

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.

Przewiń do profilu firmy