Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Technolog/Młodszy specjalista d/s Technologii

CONTIMAXO firmie

CONTIMAX

Partyzantów 12C

Bochnia

Firma Contimax S.A. to znany i ceniony lider wśród producentów przetworów rybnych w Polsce. Od ponad 29 lat z prawdziwą pasją i sercem produkujemy nasze wyroby, które wśród Klientów cieszą się sympatią i szerokim uznaniem. Jesteśmy twórcami takich marek jak Contimax, FisherKing, Connoisseur Seafood, Nowy Wiśnicz oraz Śledzie od Serca. W naszym portfolio znajduje się blisko 240 artykułów przetworów śledziowych, łososiowych, makrelowych, konserw oraz dań gotowych.

Nasze produkty obecnie są dostępne w 27 krajach na świecie. Od 2008 jesteśmy Spółką Akcyjną.

Sukces naszej firmy jest efektem wieloletniej pracy całego zespołu.

Zadania:

  • Nadzór jakościowy na procesem produkcyjnym,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej
  • Utrzymanie stałego poziomu jakości produktów i ich powtarzalności poprzez przeprowadzanie kontroli wyrobów produkowanych zgodnie z planem kontrolnym,
  • Identyfikowalność wyrobów gotowych,
  • Bieżąca kontrola stanu higienicznego,
  • Bieżąca kontrola zapisów jakościowych prowadzonych przez pracowników produkcji,
  • Bieżąca kontrola przestrzegania zasad GHP/GMP przez pracowników produkcji,
  • Analiza przyczyn reklamacji oraz uczestnictwo w opracowaniu planu działań korygujących,
  • Przeprowadzanie testów technologicznych,
  • Wprowadzanie innowacji, modyfikacja technologii w celu poprawy jakości produktów
  • Inicjowanie wdrażania działań oszczędnościowych w zakresie produkcji, wykorzystania surowców i materiałów.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, kontrola jakości, towaroznawstwo),
  • mile widziana znajomość procesów technologii w obszarze przetwórstwa rybnego oraz produktów garmażeryjnych
  • ldokładność i terminowość;
  • kreatywność i innowacyjność w działaniu;
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
  • znajomość norm i systemów zarządzania jakością (IFS / BRC, ISO),
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń klikając w przycisk „Aplikuj”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CONTIMAX S.A. z siedzibą w 32-700 Bochnia, ul. Partyzantów 12c, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CONTIMAX S.A. (Administratora danych) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w dokumencie aplikacyjnym następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CONTIMAX S.A. z siedzibą w 32-700 Bochnia, ul. Partyzantów 12c danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres
3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od daty przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

Contimax S.A. w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne