Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Technolog

  • Otwock, Warszawa, Ostrów (pow. otwocki), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o.

    Firma Ela Wyrób Folii I Opakowań Sp. z o.o. powstała w 1980 roku. Specjalizujemy się w produkcji folii polietylenowej LDPE, wykonujemy również nadruki fleksograficzne oraz folie moletowaną. Ponadto produkujemy worki do zastosowania spożywczego. Naszym celem jest utrzymanie stabilnej i znaczącej pozycji na rynku, daleko wykraczającym poza region związany z jej siedzibą. Klienci docenili nas w Europie Zachodniej i Wschodniej. W dążeniu tym stawiamy w pierwszej kolejności na systematyczny rozwój oferowanego asortymentu wyrobów i usług (odpowiadający nowym potrzebom wynikającym z nowoczesnych systemów pakowania), powtarzalną jakość dostaw realizowanych w uzgodnionych terminach.

    Miejsce pracy: Otwock (okolice), Warszawa (okolice), Ostrów (pow. otwocki)

    Opis stanowiska:

    • tworzenie dokumentacji technicznej oraz kart parametryzacji;
    • udział w projektach technologicznych, w tym nadzór nad powierzonymi projektami;
    • optymalizacja procesów produkcyjnych;
    • nadzór nad zgodnością wyrobu z wymaganiami Klienta;
    • praca w systemie ERP.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne bądź po inżynierii materiałowej (mile widziani studenci zaoczni);
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • mile widziane doświadczenie w branży opakowaniowej;
    • dyspozycyjność;
    • skrupulatność;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce;
    • zatrudnienie na umowę o pracę;
    • godziwe wynagrodzenie;
    • zajęcia językowe, pakiet kart sportowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tj. Dz.U. z 2014r. poz.1182,1662)".

    Informujemy, że Administratorem danych jest Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.