Logo Pracuj.pl

Młodszy Technolog Produkcji

Ahead Professionals Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie maszyny CNC, robotów przemysłowych KUKA,
  • Planowanie programów wraz z doborem odpowiednich narzędzi,
  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z aktualną produkcją,
  • Analizowanie technologii produkowanych wyrobów pod kątem jakości.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem maszyn CNC,
  • Wskazana praktyka na frezarkach CNC,
  • Dobra znajomość robotów KUKA, frezarki Elumatec,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność i zaangażowanie,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Ahead Professionals Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Młodszy Technolog Produkcji, Łódź