Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy technolog produkcji

DES Sofa Line Sp. z o.o.

  • Strzelce Opolskie

    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • współudział w organizacji procesu produkcji,

  • kontrola prawidłowości przebiegu procesu technologicznego,

  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,

  • optymalizacja procesu produkcji,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość technik produkcji,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • wytrwałość w dążeniu do celu,

  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy,

  • praktyczna znajomość Ms Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w kraju i za granicą, działającej w branży od ponad 25 lat

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę / pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych

  • szkolenie wdrożeniowe

  • elastyczny czas pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w produkcji mebli tapicerowanych. Przez wiele lat zyskaliśmy sobie miano lidera na arenie najlepszych producentów mebli wypoczynkowych.

Wyróżnia nas to, że w ciągu 2 lat ze 120 pracowników zwiększyliśmy zatrudnienie do 300 osób. Planując dalszy rozwój oraz zwiększenie zatrudnienia, obecnie szukamy kandydatów na stanowisko młodszy technolog, chcących podjąć pracę w miejscowości MYŚLINA.

Przewiń do profilu firmy