Oferta pracy

Młodszy Technolog Produkcji

GLOBAL PHARMA CM Sp. z o.o.O firmie

  • Suchedniów, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma GLOBAL PHARMA CM SP. Z O.O. jest producentem kontraktowym działającym w branży farmaceutycznej. Zajmujemy się produkcją suplementów diety i wyrobów medycznych. W związku z rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie kalkulacji dla nowych produktów,
  • przygotowywanie i przeprowadzenie prób produkcyjnych nowych produktów,
  • dbałość o prowadzenie niezbędnej dokumentacji technologicznej,
  • opracowywanie nowych lub ulepszonych produktów,
  • współpraca z Działem Handlowym oraz Produkcyjnym,
  • przestrzeganie obowiązującego Systemu Jakości i udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności analitycznego myślenia i dokładności w działaniu,
  • umiejętności obsługi programów Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excell,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z technologią produkcji będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub technologii żywienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy jak telefon komórkowy, laptop
  • benefity w postaci nauki języka angielskiego, ubezpieczenia na życie, opieki medycznej
  • wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy
  • udział w rozwoju prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa oraz możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy