Młodszy technolog - programista CNC

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.05.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 26.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej, pewnej siebie i dobrze zorganizowanej
    na stanowisko:
    Opis stanowiska:
    • Przygotowanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej z wykorzystaniem CAD/CAM.
    • Przygotowanie oraz optymalizacja programów obróbki CNC.
    • Projektowanie procesów technologicznych oraz warsztatowych przyrządów obróbkowych.
    • Ścisła współpraca pracownikami Działu Produkcji, Działu Handlowego i Kontroli Jakości.
    Od kandydata oczekujemy:
    • Wykształcenia minimum średniego technicznego.
    • Gruntowne rozumienie procesów obróbki skrawaniem.
    • Gruntowna znajomość rysunku technicznego.
    • Umiejętność obsługi komputera, szczególnie oprogramowanie CAD/CAM ( AutoCAD, Pro Engineer itp.).
    • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
    • Umiejętności współpracy i rozwiązywania problemów.
    • Pro aktywności i inicjatywy w działaniu w celu optymalizacji procesów.
    Oferujemy:
    • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu (nasze produkty wysyłamy do ponad 60 krajów na świecie!).
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i wypłatę zawsze na czas!
    • Pracę z niepowtarzalnymi ludźmi (nastawionymi na rozwiązywanie problemów, a nie ich tworzenie).
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Adamus S.A. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.