Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór technologiczny, optymalizacja oraz definiowanie procesów produkcyjnych na obszarze wtryskarek

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych

  • wdrażanie nowych oraz transferowanych form wtryskowych do bieżącej produkcji

  • rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych

  • dobór odpowiednich narzędzi produkcyjnych celem, zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów

  • eliminacja potencjalnych zagrożeń na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn / przetwórstwo tworzyw sztucznych opcjonalnie ostatni rok studiów

  • dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • dobra znajomość j. angielskiego - min. poziom B1

  • praktyczna znajomość obsługi komputera oraz MS Office – Excel – poziom średnio-zaawansowany

  • znajomość metodologii Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

  • znajomość i rozumienie wymagań ISO 9001

  • motywacja i zaangażowanie w pracę

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku Obsługo- Ustawiacza lub technologa na wydziale wtryskarek

  • praktyczna znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i technologii przetwórstwa metodą wtrysku

  • praktyczna umiejętność obsługi wtryskarek i manipulatorów

To oferujemy

  • Kandydat otrzyma pełne szkolenie zapewniające wykonanie powierzonego zakresu obowiązków.

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • dofinansowanie usług turystycznych

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • możliwość uzyskania uprawnień