Oferta pracy

Młodszy Technolog RD

Curtis Health Caps S.A. O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie teoretyczne i praktyczne receptur produktów w kategorii suplementów diety, produktów leczniczych, wyrobów medycznych, produktów kosmetycznych (kapsułki miękkie, formy płynne)

  • Przygotowanie kalkulacji cen produktów

  • Projektowanie i nadzór nad wdrożeniem nowych produktów

  • Współpraca ze zleceniodawcami

  • Opracowanie dokumentacji rejestracyjnej

  • Udział w próbach nowych materiałów (surowców i opakowań), receptur, rozwiązań technicznych

  • Analiza i doskonalenie procesów technologicznych

  • Poszukiwanie innowacyjnych technologii, rozwiązań usprawniających/automatyzujących proces produkcyjny

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych linii technologicznych

  • Współpraca z dostawcami materiałów (surowców i opakowań), maszyn, urządzeń, technologii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – technologia, inżynieria – farmaceutyczne, chemiczne albo pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w dziale R&D w branży farmaceutycznej

  • Doświadczenie w opracowywaniu receptur

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego, wymagań dot. wyrobów medycznych, prawa żywnościowego, systemów HACCP i BRC

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji będącej liderem na rynku

  • Konkursy pracownicze

  • Wspólne świętowanie

  • Zgrany zespół

  • Dobra atmosfera

  • Rekrutacje wewnętrzne

  • Catering

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pracujemy bezpiecznie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy