Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Technolog

Wagony Świdnica Sp. z o.o.O firmie

  • Strzelińska 35, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Wagony Świdnica Sp. z o.o.

Strzelińska 35

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie procesu produkcyjnego w systemie MFG

  • Opracowanie planu kontroli i badań.

  • Wdrażanie nowych procesów technologicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Politechnika, Wydział Mechaniczny)

  • znajomość procesów: obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna, montaż i spawanie

  • znajomość Solid Edge, MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, dobra współpraca w zespole

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • zatrudnienie na pełny etat - bezpośrednie zatrudnienie przez firmę WŚ na umowę o pracę

  • duże możliwości ciągłego rozwoju, udział w szkoleniach i kursach

  • przejrzysty system rekrutacji

WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta towarowego taboru kolejowego w Ameryce Północnej i największego producenta w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Od wszystkich kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracy, rzetelności i odpowiedzialności.

SPOSÓB ZŁOŻENIA SWOJEGO PODANIA O PRACĘ:

Oferty pracy (ankiety personalne - dostępne w Wagony Świdnica sp. z o.o. lub CV wraz z listem motywacyjnym można składać na portierni Wagony Świdnica sp. z o.o. lub wysłać na n/adres:

Wagony Świdnica sp. z o.o. ul. Strzelińska 35 58-100 Świdnica lub poprzez przycisk APLIKUJ.

Firma WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.