Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Technolog w Dziale Badań i Wdrożeń

Oleofarm Sp. z o.o.O firmie

Oleofarm Sp. z o.o.

Mokronoska 8

Wrocław

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

 Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie receptur dla produktów o różnych statusach i postaciach (np. suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki, kapsułki, tabletki, płyny itp.);
  • Wdrażanie opracowanych receptur do produkcji;
  • Prowadzenie dokumentacji badawczo – rozwojowej;
  • Znajomość i wykonywanie obowiązków zgodnie z wymaganiami Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001, ISO 22000, ISO 13485 oraz branżowymi przepisami i regulacjami prawnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu farmacji, chemii, biotechnologii lub dziedzin pokrewnych;
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (związanym z odpowiedzialnością za tworzenie receptur produktów w firmie spożywczej, farmaceutycznej itp.);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury specjalistycznej;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolności analityczne oraz zmysł techniczny;
  • Nastawienie na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy.

Zapewniamy:

  • Rozwój zawodowy w polskiej firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku;
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]

Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne