Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Zeelandia Sp.z o.o.

Młodszy Technolog w dziale R&D

Zeelandia Sp.z o.o.O firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ważna 16 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie badań w dziale R&D (Badań i Rozwoju)

  • przygotowywanie próbek do badań

  • raportowanie wyników analiz

  • wnioskowanie na podstawie przeprowadzonych analiz

  • współudział w procesie opracowywania i aktualizacji dokumentacji laboratoryjnej

  • prowadzenie projektów z zakresu R&D

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: chemia, technologia żywności, towaroznawstwo, pokrewne

  • doświadczenie w pracy w laboratorium lub w dziale R&D

  • umiejętność prowadzenia projektów i wprowadzania nowych produktów

  • znajomość wymagań jakościowych i wiedza z zakresu dodatków do żywności ( np. aromatów)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • umiejętność obsługi chromatografu gazowego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem rozwoju produktów piekarskich i cukierniczych

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • szkolenia i dostęp do firmowego know-how

  • rynkowy poziom wynagrodzenia, system premiowy oraz benefity pracownicze

  • dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje