Oferta pracy

Młodszy technolog

WaveNet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Firma WaveNet to spółka założona w 1989 roku o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów telekomunikacyjnych zaczynając od projektowania poprzez produkcję, budowę i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych.

Obsługujemy projekty dla dużych i uznanych klientów. Są wśród nich m.in.: największe sieci komórkowe, będące czołowymi graczami na rynku telekomunikacji, firmy prywatne oraz wiele innych mniejszych przedsiębiorstw.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie procesów w powierzonym obszarze;
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej – specyfikacje, karty, etykiety produktu;
  • Optymalizacja procesów technologicznych, dobór narzędzi i oprzyrządowania;
  • Zbieranie raportów o stanie produkcji i ich wprowadzanie do systemu;
  • Udział w planowaniu bieżącej produkcji
  • Przekazywanie planów na produkcję i weryfikacja realizacji planów;
  • Weryfikacja potrzeb związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji (materiały eksploatacyjne)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (automatyka, mechanika, technologia)
  • Dobra znajomość procesów obróbki skrawania
  • Biegłe posługiwanie się rysunkiem technicznym
  • Umiejętne posługiwanie się programami CAD/CAM
  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze obrabiarek CNC
  • Umiejętne posługiwanie się Excelem w celach statystycznych
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Atmosferę sprzyjającą codziennej współpracy
  • Przyjazny system wdrażania nowego pracownika
Zainteresowaliśmy Cię? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikuj.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wavenet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  ul. Promyka 93, 05-800 Pruszków (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy