Logo Pracuj.pl

Młodszy Technolog

POPŁAWSKA GROUP Spółka JawnaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesu produkcji mas kosmetycznych
  • Odbiór mas kosmetycznych na podstawie parametrów określonych w technologii
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Monitorowanie procesu produkcji , przeprowadzanie działań korygujących i naprawczych
  • Nadzorowanie procesów wdrażania receptur ze skali laboratoryjnej do produkcyjnej przy współpracy z działem R&D oraz ocena możliwości produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Technologia Chemiczna, Biotechnologia, Inżynieria Chemiczna lub pokrewne
  • Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym lub pokrewnym)
  • Znajomość parametrów fizykochemicznych i metod analitycznych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w siedzibie firmy w Wilczycach
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • profesjonalne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenia grupowe, karta Multisport, program zakupów pracowniczych, nauka języka angielskiego, pracowniczy program emerytalny
  • Siedziba firmy znajduje się w Wilczycach, tuż pod Wrocławiem, z szybkim dojazdem samochodem z różnych części Wrocławia. Do miejscowości kursują także autobusy podmiejskie. Nasi pracownicy wspólnie dojeżdżają do pracy, dlatego nawet niezmotoryzowani znajdą dla siebie dogodną formę dojazdu do firmy. Zachęcamy do aplikowania!

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Popławska Group sp. jawna do naszego zespołu poszukujemy młodszego technologa w dziale Produkcji. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej pod marką Clarena działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnej siedzibie firmy w Wilczycach, tuż pod Wrocławiem, a także możliwość stałego rozwoju.

Młodszy Technolog, Wrocław