Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Technolog Żywności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wygodnadieta.pl

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • opracowywanie i drukowanie etykiet wg bieżących potrzeb,
    • monitorowanie postępów produkcji i prowadzenie dostosowań do ewentualnych zmian,
    • stała bieżąca współpraca z pracownikami produkcji,
    • układanie nowych receptur posiłków,
    • dokonywanie modyfikacji istniejących przepisów,
    • obliczanie wartości odżywczych posiłków,
    • kontrola jakości produkowanych posiłków,
    • przyjmowanie dostaw surowców do produkcji (warzywa, mięso, nabiał, produkty suche itd.),
    • współpraca z działem zakupów (poszukiwanie nowych dostawców, składanie zamówień na surowce),
    • nadzór nad bieżącymi wymaganiami prawnymi dotyczącymi produkcji, żywności i znakowania produktów,
    • prowadzenie dokumentacji HACCP, GHP, GMP,
    • udział w audytach i reprezentowanie firmy przed urzędami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (technologia żywności, żywienie człowieka, dietetyka),
    • doświadczenie w branży spożywczej min. rok,
    • dobra znajomość programu Excel,
    • pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy zgodnie z grafikiem (zakład pracuje również w soboty i święta),
    • doświadczenie w opracowywaniu receptur, pomysłowość w zakresie tworzenia koncepcji posiłków,
    • znajomość przepisów prawa dotyczącego produkcji, żywności i znakowania produktów,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • dokładność, kreatywność, samodzielność.

    Oferujemy:

    • dynamiczną pracę w młodym zespole,
    • pracę w pełnym wymiarze czasu (praca tylko w dzień, bez zmian nocnych),
    • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy (3000-4000 brutto),
    • pracę na terenie zakładu produkcyjnego (Warszawa-Ursynów), wykonywaną częściowo w biurze, bez czynności laboratoryjnych,
    • dobrą kawę, posiłki w pracy, pakiet sportowy i prywatna opieka medyczna.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Twoich danych osobowych, jest firma Wygodnadieta.pl Justyna Jasińska-Piotrowska, z siedzibą w Warszawie przy ul. Baletowej 29D.

    Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na które aplikowałeś. Te dane przetwarzamy przez czas trwania procesu rekrutacyjnego. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (wg wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoja zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.