Oferta pracy

Młodszy Tester Algorytmów

ZF Group

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • Python

  • testy jednostkowe

  • SIL

  • ISTQB

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań i dokumentacji;

  • Przegląd architektury oprogramowania i detailed design;

  • Analiza kodu oprogramowania algorytmów w języku C;

  • Przygotowanie specyfikacji testów i implementacja przypadków testowych;

  • Przegląd wyników testów, dostarczanie raportów i utrzymywanie dokumentacji;

  • Wsparcie w generowaniu projektów UML (detailed design) istniejącego kodu.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w dziedzinie elektrotechniki, informatyki, robotyki lub studenci ostatnich lat;

  • Doświadczenie w programowaniu (C, Python);

  • Praktyczna znajomość metodologii testowania (testy jednostkowe, SIL, ISTQB);

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi kontroli wersji;

  • Doświadczenie w technologii radarowej będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (francuski będzie dodatkowym atutem);

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i chęć do pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Pakiet relokacyjny;

  • Dobre środowisko pracy;

  • Możliwości rozwoju kariery;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość w formie hybrydowym;

  • Praca w międzynarodowym zespole;

  • Pakiet dla pracowników - „My Benefit”, prywatna opieka medyczna;

  • Umowa o pracę z możliwością obniżenia podatku (podwyższone koszty uzyskania przychodu z tytułu praw autorskich).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny