Logo Pracuj.pl

Młodszy Tester Aplikacji

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Postman, SoupUI

  • SQL

  • GIT/Confluance/JIRA

  • C#/JAVA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów manualnych
  • Wykonywanie prostych testów api/bazodanowych przy wsparciu testera seniora
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Zgłaszanie błędów, tworzenie test case'ów i innej dokumentacji testowej

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • Podstawowe umiejętności testerkie: tworzenie test case'ów, umiejętność wykonywania testów manualnych
  • Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów

  • Znajomość JIRA/Confluance
  • Znajomość GIT
  • Znajomość SQL
  • Znajomość C#/JAVA
  • Znajomość JIRA Confluance

Podział czasu pracy

20%

Programowanie/automatyzacja

50%

Testy manualne

30%

Testy back-end'owe

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

ok. 30 osób

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Bezpośrednie wsparcie doświadczonego testera w wykonywanych obowiązkach i rozwoju
  • Pracę w trybie hybrydowym na umowę zlecenie

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Rozmowa poprzez Microsoft Teams z Kierownikiem Zespołu

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Aktualne oferty pracodawcy
Pracuj/DRA/MTA

Młodszy Tester Aplikacji, Stanisława Żaryna 2A, Mokotów, Warszawa