Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Tester Aplikacji

SkyCash Poland S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

SkyCash to polska firma technologiczna i lider płatności mobilnych w Polsce. Dziś z rozwiązań SkyCash korzysta ponad 3 miliony użytkowników. Dziś firma jest liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie. Jako jedyna firma w Polsce sprzedaje bilety wszystkich przewoźników kolejowych.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem usług płatniczych, prowadzeniem nowych innowacyjnych projektów, poszukujemy osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w pełnym procesie testów oprogramowania i QA
  • Przygotowywania przypadków i scenariuszy testowych, tworzenie dokumentacji testowej
  • Wykonywania testów manualnych, API
  • Bliską współpracę z programistami, analitykami oraz Product Ownerem w zwinnych metodach rozwoju aplikacji
  • Możliwość rozwoju w obszarze testów manualnych i automatycznych

WYMAGANIA:

  • Znajomość zagadnień dotyczących testów aplikacji
  • Prowadzenie wewnętrznych testów akceptacyjnych, testów regresyjnych na bazie scenariuszy
  • Praca z narzędziami wspierającymi prowadzenie prpejktów w tym proces testowania (np. Jira)
  • Odpowiedzialność i terminowość realizacji zadań
  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami deweloperskimi przeglądarki internetowej

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych oraz webowych
  • Doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem narzędzi (np. Selenium, Appium)
  • Znajomość narzędzi do testów (SoupUI, Postman)
  • Znajomość SQL
  • Znajomość systemu Linux
  • Testowanie wydajności, bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • Pracę z fajnymi ludźmi nad innowacyjnymi rozwiązaniami, z których korzystają miliony osób
  • Dużą swobodę w działaniu i realizowaniu swoich pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Umowę o pracę (na początek okres próbny – sprawdźmy siebie nawzajem)
  • Atrakcyjne benefity – opieka medyczna oraz karta do klubów sportowych (jak tylko je otworzą)

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SkyCash Poland S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko" prosimy przesyłać na adres [email protected]

Ogłoszenie archiwalne