Logo Pracuj.pl

Młodszy Tester Automatyczny

Capgemini PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Mile widziane

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • pisanie scenariuszy na testowych w oparciu o dokumentację, za pomocą Pythona
  • branie udziału w procesie weryfikacji jakości systemów/oprogramowania
  • zdobywanie doświadczeń oraz rozwijanie umiejętności w zakresie planowania, projektowania i konstruowania przypadków testowych oraz realizacja testów.
  • branie udziału przy pisaniu testów automatycznych i ich realizacji

Nasze wymagania

  • ukończone lub w trakcie (4-5 rok) studia na kierunkach technicznych (elektronika, automatyka lub podobne)
  • dostępność minimum 30h w tygodniu
  • praktyczna znajomość języka Python
  • znajomość protokołów komunikacyjnych używanych w przemyśle
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z wymaganiami oraz weryfikacją wymagań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • spostrzegawczość i dokładność oraz samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego, logicznego myślenia

  • znajomość języka C
  • mile widziana znajomość systemów embedded, mikrokontrolerów, systemów związanych z energią elektryczną
  • ogólna znajomość zagadnień zapewnienia jakości w IT
  • ogólna znajomość frameworków do automatycznego testowania – np. unittest, pytest
  • znajomość systemów kontroli wersji – np. Git

To oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w Capgemini po zakończeniu praktyk
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie automatyzacji testów
  • dostęp do szkoleń i certyfikacji w obszarze testowania

Przewidywany czas trwania praktyki 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Capgemini jest wielokulturową organizacją i światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma kieruje się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć.

W Polsce Capgemini działa od 1996 roku i jest największym zagranicznym inwestorem z sektora nowoczesnych usług biznesowych w kraju. Nasze centra biznesowe są zlokalizowane w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Opolu, Warszawie, oraz w Lublinie. Firma od wielu lat jest nagradzana certyfikatem Top Employer Polska, a od tego roku także Top Employer Europe.

W naszym centrum biznesowym w Warszawie: Capgemini - Application Services Market Segment Polska koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań biznesowych i technologicznych. Nasze wielokulturowe zespoły projektowe zapewniają kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania dla naszych klientów lokalnych i międzynarodowych.

Młodszy Tester Automatyczny, Warszawa