Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

SMARTWARE

Strzegomska 140A

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Selenium

  • SoapUI

  • Git

  • Jira

  • Testlink

Mile widziane

  • Ranorex

  • AutoIT

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy specjalistów do zespołu zapewniającego testy automatyczne dla dużej międzynarodowej instytucji finansowej. Osoby na tym stanowisku będą się zajmowały rozwijaniem nowych i utrzymaniem istniejących skryptów automatycznych oraz ich implementacją w infrastrukturę uruchomieniową. Nie wymagamy komercyjnego doświadczenia.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz pracować w zespole zajmującym się kluczowymi obszarami IT dużej, międzynarodowej instytucji finansowej

  • Będziesz rozwijać skrypty automatyczne z użyciem narzędzi Selenium, AutoIT, SoapUI

  • Będziesz tworzyć narzędzia wspomagające zespoły testerów manualnych

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność pisania skryptów w dowolnym języku programowania

  • Umiejętność pisania zapytań SQL (dowolna technologia)

  • Umiejętność logicznego wyciągania wniosków (sprawne radzenie sobie z nowymi zagadnieniami/problemami)

  • Wiedza z zakresu metodologi testowania i podstaw inżynierii oprogramowania

  • Chęć nauki

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Ranorex, SoapUI, AutoIT)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość GIT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia

  • Możliwości rozwoju

  • Długoterminową perspektywę współpracy

  • Umowę o pracę

  • Kartę Multisport

  • Opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

SMARTWARE

Nasz Zespół to ambitni, kreatywni, wspierający się ludzie. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy