Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy tester gier

GamesUP Studio S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Unity 3D

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z członkami zespołu testerów oraz deweloperami,

  • zgłaszanie oraz weryfikacja błędów dotyczących wszystkich elementów gry.

Nasze wymagania

  • poszukiwane są osoby spostrzegawcze, obyte z grami (platformy stacjonarne oraz mobilne),

  • znajomość języka angielskiego.

  • doświadczenie w testowaniu gier oraz oprogramowania,

  • znajomość obsługi oprogramowania Jira lub podobnych,

  • znajomość Unity 3D.

To oferujemy

  • pracę zdalną,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-15).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

GamesUP Studio (wcześniej Supernova Studio) to wrocławski deweloper gier komputerowych, ściśle współpracujący z producentem gier mobilnych i konsolowych T-Bull S.A. Spółka specjalizuje się w symulatorach wydawanych na platformę Steam. Aktualnymi projektami firmy są m.in. Housebreaker oraz Coffee Bar Renovator.

Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży oraz współpracy ze studiem z długoletnim doświadczeniem, chcemy dostarczać niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy