Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Tester IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Zapewnienie jakości biznesowej dostarczonego rozwiązania
    • Weryfikacja zgodności dostarczonego rozwiązania ze zgłoszonymi wymaganiami biznesowymi, w szczególności:
      • Testowanie aplikacji w zakresie odbioru realizacji zgłoszonych wymagań funkcjonalnych
      • Testowanie integracji funkcjonalnej pomiędzy aplikacjami i wewnętrznymi modułami systemów
      • Koordynacja prac między zespołem IT a biznesowym w określonych zadaniach testowych
    • Tworzenie dokumentacji testowej w tym: planu testów dla wskazanych obszarów, przypadków i scenariuszy testowych oraz danych testowych
    • Tworzenie instrukcji użytkownika
    • Zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów w dedykowanym narzędziu
    • Re-testy dostarczonych poprawek
    • Raportowanie przebiegu testów

    Wymagania:

    • Znajomość i doświadczenie w testach prowadzonych w metodach zwinnych (agile)
    • Mile widziana znajomość tematyki ubezpieczeniowej i procesów zachodzących w towarzystwie ubezpieczeń
    • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemach administracji polis
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej systemu (scenariusze testowe, instrukcje użytkownika)
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Chęć uczenia się i szybkie przyswajanie wiedzy.