Oferta pracy

Młodszy Tester Manualny

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie przypadków testowych,

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych,

  • Przygotowywanie testów w Javascript (uruchamiamy właśnie cypress.io)

  • Raportowanie i obsługa błędów,

  • Wsparcie w wypracowywaniu rozwiązań z zespołem Scrumowym (programiści, analityk, PO).

Nasze wymagania

  • Wiesz jak obługiwać narzędzia wspomagające proces raportowania, my używamy JIRA

  • Masz doświadczenie w branży IT (warunek konieczny)

  • Programowałeś podstawowe rzeczy w Javascript – automatyzujemy się (warunek konieczny)

  • Umiesz i lubisz pracę w zespole - jest to dla nas bardzo ważne, zespołowość jest dla nas kluczem,

  • Jesteś osobą odpowiedzialną i terminową oraz zaangażowaną (to jest jedna z naszych wartości firmowych)

  • Cechuje Cię dokładność i systematyczność,

  • Zwracasz uwagę na szczegóły,

  • Jesteś zainteresowany/-a współpracą w oparciu o kontrakt B2B.

To oferujemy

  • Zdalne wprowadzenie do pracy

  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości

  • Elastyczny czas pracy

  • Przestrzeń do dzielenia się innowacjami, Technology Day 4 You

  • Praca w metodyce Agile: zespoły scrumowe to nie sposób, a kultura naszej pracy

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu

  • Sekcje sportowe i fitness online oraz parking rowerowy

  • Wirtualne zajęcia dla dzieci (animacje, programowanie, gimnastyka)

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy