Oferta pracy

Młodszy Tester Oprogramowania

Solwit S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Solwit S.A.

Azymutalna 11

Matarnia

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Command Line

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem będzie wykonywanie testów manualnych oraz przygotowywanie i konfiguracja środowisk testowych. Będziesz też odpowiedzialna/y za nadzorowanie wykonywania testów automatycznych, raportowanie statusu testów i zgłaszanie błędów.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Linux i Windows z poziomu konsoli nie mają przed Tobą tajemnic,

  • masz wiedzę dotyczącą procesu testowania (teoretyczną i praktyczną) – bardzo mile widziana jest znajomość zakresu ISTQB,

  • bardzo dobrze znasz zagadnienia związane ze sprzętem komputerowym i sieciami,

  • przyda Ci się też znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • cenimy wiedzę pozyskaną na studiach kierunkowych, jednak nie jest to warunek wzięcia udziału w rekrutacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

2

Chcemy Cię poznać - rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie - wideokonferencja

4

Decyzja - feedback albo oferta

Solwit S.A.

Od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem i testowaniem oprogramowania dla klientów z całego świata. Efekty naszej pracy możesz spotkać w codziennym życiu. Mamy ponad 50 aktywnych klientów oraz ponad 1000 zrealizowanych projektów. Pomagamy naszym klientom przyspieszyć ich biznes, tworząc nowoczesne oprogramowanie, które wykorzystuje możliwości najnowszych technologii.

Przewiń do profilu firmy