Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Tester Oprogramowania - Junior QA Engineer

HOBO SYSTEMS SP. Z O.O.

20,0035,00 brutto / godz.
  • Ceramiczna 8a, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Ceramiczna 8a

Lublin

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Młodszego Testera (Junior QA Engineer).

Do obowiązków na stanowisku należą:

• wykonywanie testów manualnych,

• wykonywanie testów automatycznych,

• zgłaszanie błędów, tworzenie test casów i dokumentacji testowej,

• badanie zgłaszanych problemów produkcyjnych,

• współpraca z zespołem developerskim, ścisła współpraca z pracownikami innych działów, wspieranie atmosfery w zespole,

• helpdesk, wsparcie użytkowników systemu,

• administrowanie użytkownikami systemu Aiflo,

• administrowanie systemem Redmine,

• administrowanie stroną internetową firmy.

Nasze wymagania

• Podstawowa znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania,

• Znajomość SQL, umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych,

• Wnikliwość, dokładność, spostrzegawczość,

• Umiejętność współpracy w zespole,

• Chęć do nauki nowych technologii,

• Umiejętność szczegółowego opisania znalezionych błędów aplikacji pozwalającego na ich odtworzenie.

Mile widziane:

• Znajomość GIT

• Znajomość Python/Java

• Znajomość Selenium

• Znajomość systemu Linux,

• Znajomość platformy Azure,

• Doświadczenie w pracy w zwinnych metodologiach zarządzania projektami

To oferujemy

• Ciekawe, pełne wyzwań zadania, duże możliwości rozwoju,

• Elastyczne godziny pracy dla studentów,

• Przejrzysty i motywujący system wzrostu wynagrodzeń,

• Pracę w Scrumie,

• Wsparcie w rozwoju i feedback ze strony zespołu.

O nas

HOBO SYSTEMS to spółka działająca w obszarze nowych technologii dostarczająca rozwiązania z obszaru PRZEMYSŁ 4.0. Innowacyjne i autorskie rozwiązanie oparte na algorytmach pozwala na zmniejszenie kosztów za energię elektryczną oraz świadome zarządzanie energią w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.